O ENEOS

Zaawansowane smary technologii japońskiej

ENEOS to znana na całym świecie marka premium produktów wytwarzanych przez największą japońską firmę naftową: ENEOS Corporation. Marka ENEOS reprezentuje filozofię korporacyjną i tożsamość ENEOS.
Dostarczając produkty specjalne do wszystkich głównych światowych producentów samochodów, oleje fabryczne i oryginalne oleje, ENEOS wykazuje imponującą jakość, która znajduje odzwierciedlenie w całej gamie ENEOS. Dzięki wspólnym badaniom i pracom inżynieryjnym z japońskimi producentami samochodów, wewnętrzny zespół badawczy (R&D) ENEOS opracowuje wyjątkowe środki smarne z zaawansowaną technologią dodatków i olejów bazowych. To unikalne podejście sprawia, że ​​produkty marki ENEOS należą do najwyższej jakości smarów dostępnych obecnie na światowym rynku.

Olej silnikowy ENEOS zapewnia doskonałą moc i osiągi przy wyjątkowym zużyciu paliwa w szerokim zakresie zastosowań, w tym w samochodach osobowych, samochodach o wysokich osiągach, motocyklach, ciężkich samochodach ciężarowych i maszynach budowlanych. Jednocześnie jego zaawansowana technologia gwarantuje długotrwałą ochronę wszystkich typów silników w każdych warunkach eksploatacyjnych, nawet tych najcięższych.

Asortyment ENEOS obejmuje środki smarne zapewniające optymalną ochronę wydajności przy najbardziej ekstremalnych wahaniach temperatur, na przykład w silnikach o wysokich osiągach, przyjazne dla środowiska oleje silnikowe, które zapewniają doskonałą oszczędność paliwa i chronią środowisko, przeznaczone do pojazdów hybrydowych, a także produkty pomocnicze, takie jak płyny przekładniowe. , płyny hamulcowe i sprzęgłowe, płyny chłodzące i przeciw zamarzaniu. Wszystkie zostały zaprojektowane tak, aby przewyższały najwyższe standardy przemysłu motoryzacyjnego.