ENEOS EUROPE LIMITED

Wzmocnienie marki ENEOS w Europie

Korporacja ENEOS działa w Europie od 1986 r. Poprzez spółkę zależną ENEOS Europe Limited, będącą w całości jej własnością. Firma z siedzibą w Londynie została założona w celu zaopatrywania japońskich producentów samochodów w Europie i wprowadzania produktów ENEOS na rynek europejski. Od tego czasu ENEOS Europe Limited stopniowo rozszerzał swoją obecność w całym regionie.

Ze względu na swoją wartość dodaną, opłacalność i przyjazne dla środowiska rozwiązania, środki smarne ENEOS zostały uznane za jedne z najbardziej innowacyjnych technologicznie produktów przez salony samochodowe, mechaników, warsztaty i właścicieli flot w całej Europie. Obecnie dystrybucja zaawansowanych technologii smarowania japońskiego ENEOS rozszerza się w coraz większej liczbie krajów europejskich.

W ostatnich latach firma przeżywała gwałtowny wzrost, wsparty wyjątkową jakością produktów ENEOS i wzmocnioną trafnymi strategiami sprzedaży i marketingu. Globalne partnerstwo z EuroLeague Basketball, dołączenie w 2018 r. Do historycznego sponsoringu Valentino Rossi i Yamaha Factory Racing Team oraz urzekający projekt nowej butelki oleju Katana, wprowadzonej na rynek w 2020 r., To jedne z najważniejszych działań mających na celu wzmocnienie pozycji marki ENEOS. wizerunek w Europie i na świecie.